O marce

Extreme Adrenaline to polska marka odzieżowa powstała w 2010 roku. Charakter i styl marki nawiązuje do tematyki odzieży kibicowskiej oraz patriotycznej. Skierowana jest do wszystkich osób ceniących sobie wygodę, a zarazem poszukujących wysokiej jakości odzieży w przystępnych cenach. W bogatej ofercie naszego sklepu jest również sporo wzorów dla ludzi uprawiających rożnego typu sztuki walki. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w ofercie sklepu coś ciekawego dla siebie.

     Od początku działalności firmy kładziemy duży nacisk na profesjonalizm i jakość oferowanych produktów. Każdy z naszych klientów jest inny, ma swój niepowtarzalny
styl - szanujemy to i mając to na uwadze staramy się, aby nasza odzież była różnorodna i trafiała w Wasze potrzeby. Zadowolenie i satysfakcja klienta to nasz priorytet. Jeśli podoba Ci się styl naszej odzieży to marka Extreme Adrenaline jest stworzona właśnie dla Ciebie.

      Wspieramy nasz rodzimy rynek, dlatego wszystkie oferowane produkty w sklepie produkowane są z polskich materiałów, co daje gwarancję wysokiej jakości odzieży. Z myślą o naszych klientach chcemy się ciągle rozwijać i poszerzać asortyment. Mamy nadzieję, że nam w tym pomożecie. Zapraszamy do przejrzenia oferty naszego sklepu.